Etiler Bayan Kuaförü
Etiler Bayan Kuaförü

By Mete Şimşek Coiffeur

 

Mete Şimşek kuaför olarak Güzelliğinizi geliştirirken doğallığınızı  korumak en büyük amacımız. Mesleki deneyimlerimiz ve eğitimlerimiz ile siz değerli misafirlerimiz  için yeni nesil bir anlayış geliştirerek memnuniyet ve mutluluğunuzu garanti ediyoruz.

Başta sağlığınız olmak üzere güzelliğinizin sizin için ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyor ve bu bilinçle sizlere çözümler öneriyoruz.

Anlık değil, kalıcı ve gerçek sonuçları, müşterilerimize sunma hedefimiz, mutlu müşterilerden oluşan bir referans havuzu oluşturmamızın en önemli parçasıdır.

Mete Simsek Etiler ve Beylikdüzü Şubelerinde, profesyonel kadrosu ile siz değerli sizi kendinize yeniden aşık ediyor. Sizleride tüm şubelerimize bekliyoruz

 

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimize sonuç garantisi sunuyoruz ve sonuç alana kadar hizmet vermeyi taahhüt ediyoruz. Bir çok hizmetimizde %98'e varan sonuç garantisi veriyor ve müşterilerimizi memnun etmek için en iyisi olmaya özen gösteriyoruz.

Misyonumuz

Hijyenik, konforlu ve güvenilir ortamlarda, Bilinçli, kaliteli ve güler yüzlü, Çağdaş, eğitimli ve yeniliğe açık bir ekip, Kişiye özel (her müşteri özeldir, Son moda trendlerini ve teknolojilerini takip eden, Gelişen teknolojiden faydalanarak interaktif iletişim sağlayan bir hizmet sunmak.

Vizyonumuz

Kaliteli ve kalitesini sürekli geliştirerek bölgede lider konumda olan, Müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı kendine hedef seçen, Sektöründe en iyi hizmet veren, Çevreye ve insana önem vererek hizmet eden bir firma olmaktır.

error: Content is protected !!